background

Inteligentny dom

Nowa jakość życia i bezpieczeństwa dla Ciebie i twoich bliskich.

Inteligentny dom

Inteligentny dom to nie tylko sterowanie światłem za pomocą smartfona. Oferujemy znacznie więcej. Nasze rozwiązania są zawsze przemyślane i indywidualnie dobrane. Mają być nie tylko efektowne, ale przede wszystkim efektywne. W efekcie wpływają na oszczędną, komfortową eksploatację, a domownikom dają poczucie bezpieczeństwa.

Group Created with Sketch.

Image

Bezpieczeństwo


Chroń swoich bliskich i swoje mienie.

Każdy chce mieć pewność, że jego dom jest bezpieczny w każdej sytuacji. Kiedy wyjeżdżasz na wakacje, system będzie czuwał nad tym, aby odstraszyć niepożądanych gości poprzez symulację obecności, a o każdym niepożądanym zdarzeniu może powiadomić domowników lub firmę ochroniarską. Może to być np. próba włamania, zalanie, wyciek gazu, awaria systemu ogrzewania lub klimatyzacji. W każdej chwili możesz zdalnie monitorować stan systemu i mieć pewność, że nic złego się nie dzieje. Powrót z wakacji także nie musi być bolesny. Twój dom będzie już czekał z odpowiednią temperaturą wewnątrz, a po wejściu usłyszysz ulubioną muzykę.


Image

Ekonomiczna eksploatacja i ekologia


Efektywne sterowanie urządzeniami

Precyzyjny pomiar parametrów środowiskowych, sprawia, że system sam uczy się, kiedy i z jaką mocą uruchomić ogrzewanie, klimatyzację, wentylację, oświetlenie zewnętrzne. Twoje rachunki będą niższe i bardziej przewidywalne dzięki, sterowaniu i stałemu zbieraniu i obrazowaniu danych na temat eksploatacji budynku. Centralne ogrzewanie stanie się bardziej efektywne, a koszty utrzymania niższe. Twój Dom będzie wiedział, że w pokoju dziecka temperatura powinna być wyższa niż w sypialni. Będziesz wiedział o zbyt dużym zużyciu energii spowodowanym np. awarią systemu C.O., a otwarcie okien wyłączy ogrzewanie danej strefy. Podczas dużego nasłonecznienia, rolety zsuną się automatycznie, co odciąży system klimatyzacji. Integracja z systemami rekuperacji i pompami ciepła również pozytywnie wpłynie na ich efektywność.

Bezpłatna wycena- bez zobowiązań!

Opowiedz nam o swoim projekcie. Doradzimy i przygotujemy wstępną propozycję.

Napisz do nas
Image

Komfort i rozrywka


Po powrocie do domu, zastajesz optymalną temperaturę. Z niewidzialnych głośników dobiega ulubiona muzyka, a Ty podążasz do do łazienki, w której jest już przygotowana kąpiel. Nie martwisz się zapaleniem i gaszeniem światła. Twój dom wie gdzie i z jaką jasnością ma być oświetlony. W piekarniku czeka już ulubiona potrawa, a w lodówce wino schłodzone do zadanej temperatury. Po kolacji udajesz się do salonu, na tablecie wybierasz tytuł filmu. Przygasa światło, rolety się opuszczają, rozwija się niewidoczny wcześniej ekran, a z sufitu wyjeżdża ukryty projektor. Salon zamieniony został w salę kinową, a dzięki wysokiej klasy systemowi audio doświadczasz niezapomnianych wrażeń. W tym samym czasie ogród jest automatycznie podlewany, a oświetlenie zewnętrzne zostanie włączone. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwa system kamer, który powiadomi Cie, jeśli dzieje się coś niepokojącego. Kiedy kładziesz się spać, system sam zsunie rolety, ustawi odpowiednią temperaturę, przygasi światło i załączy alarm. Rano rolety podniosą się automatycznie o zadanej porze i otoczy Cię relaksacyjna muzyka.


Image

Technologia


Budujemy systemy w oparciu o światowy standard komunikacji KNX

Dzięki temu nasza oferta jest bardzo szeroka. Korzystamy z gamy produktów oferowanych przez ponad 400 producentów.


Nasi partnerzy:

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image


Kontakt

Email: biuro@zakor.com.pl
Tel: (76) 852 50 50

Zapraszamy do kontaktu.

Siedziba firmy przy ulicy Złotoryjskiej 80/2 otwarta jest
od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 — 16:00.